Αρχική
Άρθρα-Διαλέξεις
Ζητήματα οικονομικής ιστορίας
«Η διείσδυση της Εθνικής Τράπεζας στην αγορά των Ηνωμένων Πολιτειών, 1926-1953», στο Εμείς και η Τράπεζα. Έκδοση Εθνική Τράπεζα της Ελλάδος, Αθήνα Δεκέμβριος 1998
![](/media/system/images/arrow.png)
![](/media/system/images/arrow.png)
![](/media/system/images/arrow.png)
«Η διείσδυση της Εθνικής Τράπεζας στην αγορά των Ηνωμένων Πολιτειών, 1926-1953», στο Εμείς και η Τράπεζα. Έκδοση Εθνική Τράπεζα της Ελλάδος, Αθήνα Δεκέμβριος 1998
Άν δεν βλέπεις το αρχείο. Κάνε "κλικ" εδώ.